Poďakovanie

warning: Parameter 1 to profile_load_profile() expected to be a reference, value given in /data/www/fara/hnusta/includes/module.inc on line 462.

"Všetko má svoj čas", píše sa v knihe Kazateľ. A tak prišiel čas aj môjho odchodu z farnosti Hnúšťa. Chcem sa i takto všetkým poďakovať za spoločne prežitých 17 rokov v tejto farnosti. Za vašu dôveru, lásku a pomoc.

Poďakovať sa za vaše modlitby, sväté omše spolu obetované a mnohé duchovné aktivity, poďakovať sa deťom pri príprave Dobrej noviny, nacvičovaní piesní, a iným rôznych duchovných aktivít. Ale poďakovať sa aj za pomoc pri rôznych opravách kostola, fary, či okolia okolo kostola a fary, a naposledy pri osadení kríža na mestom Hnúšťa, ktorý verím, že bude stáť desaťročia, ako symbol Božej lásky a obety Pána Ježiša, ale aj našich námah a našej lásky k Ježišovi. Prajem vám všetkým, aby sa láska k Ježišovi neustále rozvíjala vo vašom srdci a od Ježiša k blížnym. Za všetkých sa modlí a v srdci vás nosí váš bývalý duchovný otec Michal.

Hi